Woda mineralna, źródlana - dlaczego warto pić wodę mineralną - szeroki wybór wody różnych producentów - Zakupyw24h.pl

Woda

Jest 91 produktów.

Pokazano 1-91 z 91 pozycji

Indeks: 916216

Żywiec Zdrój Woda Niegazowana 5 L

Nazwa: ŻYWIEC ZDRÓJ WODA NIEGAZOWANA 5 L Producent: ŻYWIEC-ZDRÓJ SPÓŁKA AKCYJNA Grupa: Napoje Podgrupa: Woda Marka: ZYWIEC ZDROJ Kod kreskowy: 5900541000123 Kraj pochodzenia: PL Temperatura MAX: Temperatura MIN: VAT: 23%

Cena 10,28 zł
- +
Więcej
W magazynie

Indeks: 123717

Coco Cool Woda Kokosowa 330 Ml 6 Sztuk

Nazwa: COCO COOL WODA KOKOSOWA 330 ML 6 SZTUK Producent: DE CARE GROUP SP. Z O.O. S.K Grupa: Art. spożywcze Podgrupa: Przetwory owocowe, miód Marka: COCO COOL Kod kreskowy: 5901752703896 Kraj pochodzenia: TH Temperatura MAX: Temperatura MIN: VAT: 5%

Cena 44,38 zł
- +
Więcej
W magazynie
Woda
Woda

Woda mineralna, źródlana - dlaczego warto pić wodę mineralną - szeroki wybór wody różnych producentów - Zakupyw24h.pl

Eksperci do spraw żywienia zalecają picie co najmniej dwóch litrów płynów każdego dnia. Najlepszym źródłem nawodnienia organizmu i gaszenia pragnienia jest woda. W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór różnych wód, to woda źródlana, gazowana, mineralna albo smakowa. Zamawiaj je według własnych preferencji, a my dostarczymy Twoje zakupy pod wskazany adres w 24 godziny.

Woda

Woda to źródło życia, podstawa naszego funkcjonowania. Jest najlepszym napojem do zaspakajania pragnienia, dobra, zdrowa, dostarcza mnóstwo wartościowych składników. Dlaczego warto pić wodę? Czy wiesz, że to właśnie woda stanowi aż 65% masy ciała dorosłego człowieka? Organizm należy nawadniać, by ten mógł sprawnie funkcjonować.

Dobrą wiadomością jest zaś to, że na Zakupyw24h.pl zamówisz wodę, jaką lubisz najbardziej. Oferujemy wodę w butelkach o różnych pojemnościach, w puszkach, baniakach, butelkach szklanych, wodę w opakowaniach zbiorczych albo pojedyncze sztuki. Chętnie współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, ale też firmami z branży hotelarskiej czy gastronomicznej. Już nie trzeba tracić czasu na zakupy ani dźwigać ciężkich butelek. Teraz woda mineralna, lekko gazowana, mocny gaz albo o wybranym smaku zostanie dostarczona pod same drzwi. Zakupy stają się łatwe, szybkie i przyjemne, do tego bez konieczności wychodzenia z domu. Zrób zapasy wody i ciesz się dostępem do wody zawsze najlepszej jakości.

Woda właściwości

Woda to nie tylko napój, który gasi pragnienie, chociaż oczywiście takie właściwości posiada. Woda to dobroczynne źródło wartościowych składników, które mają znaczenie dla codziennego funkcjonowania każdego organizmu.

Pozytywnych właściwości wody jest wiele. Przede wszystkim nawadnia organizm, nawilża skórę od wewnątrz, ale nie posiada kalorii. Wpływa korzystnie na cały układ pokarmowy, metabolizm i procesy trawienne. Sama nie jest napojem energetycznym, ale pozwala zmieniać pożywienie w energię. To dzięki niej krew krąży w naczyniach krwionośnych. Dobrej jakości woda pitna zawiera sód, wapń, magnez, potas czy żelazo. W zależności od wyboru konkretnego rodzaju wody, jej skład może się różnić i inaczej wpływać na ludzki organizm. Od rodzaju wody zależy też jej smak i nie mamy tu na myśli wody smakowej. Warto poznać jednak różnice między wodą mineralną a źródlaną - te rodzaje znajdziesz w niniejszej kategorii sklepu Zakupyw24h.pl i możesz dogodnie zakupić z dostawą do domu.

Zastanawiasz się, którą wodę wybrać? Lepsza będzie woda mineralna, a może jednak warto zamówić wodę źródlaną? Przede wszystkim nie patrz na cenę, bo ta z naszym sklepie i tak jest atrakcyjna. Te rodzaje wód różnią się przede wszystkim składem i właściwościami, różnice można zauważyć również w ich smaku.

Zwracaj uwagę na etykiety, jakie producent wody zamieszcza na butelkach, my umieszczamy szczegółowe opisy przy każdym produkcie. Woda źródlana, to ta wydobywana z zasobów podziemnych, idealnie czysta, ale jej skład mineralny może być różny, może się zmieniać i chociaż jest to woda jak najbardziej zdrowa, to może nie dostarczać wszystkich niezbędnych minerałów.

Pod tym względem lepszym wyborem będzie woda mineralna. Ta również wydobywana jest z zasobów podziemnych, ale zawsze charakteryzuje się wysokim stężeniem wartościowych minerałów, które niwelują ewentualne niedobory w naszym organizmie. Tutaj także wybierać można spośród wód wysoce zmineralizowanych i tych o niskim stężeniu poszczególnych minerałów. Zamawiaj wodę, którą lubisz najbardziej. W sklepie Zakupyw24h.pl znajdziesz najlepsze wody do picia, a my dostarczymy je w ciągu 24 godzin pod wskazany adres na terenie całej Warszawy.

Ciekawostki o wodzie

Czy wiesz, że ciało noworodka składa się nawet w 80% z wody? Dorosła osoba potrafi wypić każdego dnia nawet 11 litrów wody. Warto nie dopuszczać do odczuwania pragnienia. Eksperci potwierdzają, że pragnienie jest objawem rozpoczętego już procesu odwodnienia. W momencie uczucia pragnienia, ciało człowieka utraciło już mniej więcej 1% wody. Odwodnienie może zaś prowadzić do groźnych następstw, nie tylko osłabienia. Przedłużający się brak dostępu do wody pitnej wywoła nadciśnienie, cukrzycę, problemy z sercem, zmniejszy wydajność organizmu i niekorzystnie wpłynie na każdy organ w ciele człowieka.

Pamiętajmy jednak, że nie każda woda jest zdrowa. Należy spożywać jedynie tę atestowaną, sprawdzoną, najlepszej jakości, z wiadomego źródła. Polska posiada dwa główne źródła wydobycia wody, 70% to zasoby podziemne, 30% to ujęcia z wód powierzchniowych. Te najlepsze wody źródlane, mineralne, niegazowane, z lekkim gazem albo gazowane, oferujemy w tej kategorii.

Dlaczego warto pić wodę mineralną lub wodę źródlaną?

Jeśli wiesz już, że woda jest źródłem Twojego funkcjonowania, dobrze jest zastanowić się, jaką wodę warto pić? Niektóre rodzaje wody nie tylko ugaszą pragnienie i nawodnią organizm, ale będą niwelować też konkretne stany chorobowe albo przynajmniej zapobiegną ich występowaniu.

Wodę źródlaną z naszej oferty powinny zamawiać osoby, które nie borykają się ze schorzeniami, które może wręcz leczyć wysokie stężenie minerałów. Woda źródlana zalecana jest dla niemowląt i dzieci, kobiet w ciąży, osób o umiarkowanym trybie życia, biorąc pod uwagę aktywność sportową. Woda mineralna będzie zaś lepszym rozwiązaniem dla osób, które regularnie uprawiają sport, które cierpią na niedobory, które przebywają w miejscu, w którym charakterystyczne są upały - woda mineralna sprawdzi się latem. Taka woda zalecana jest też osobom z osteoporozą oraz tym, którzy zmagają się z zaburzeniami układu pokarmowego.

Bez względu na rodzaj wody pitnej, zamawiaj ją w sklepie Zakupyw24h.pl, a my dostarczymy Ci zakupy pod same drzwi. W innych kategoriach naszego sklepu znajdziesz różne napoje i soki oraz rozmaite produkty spożywcze.

Zapraszamy na zakupy online z dostawą do domu w 24h.

Śledź nas na Facebooku