Tabletki do zmywarki - sól i płyn do nabłyszczania zmywarki - skuteczne mycie w zmywarce bez osadu - Zakupyw24h.pl

Tabletki do zmywarki – artykuły do mycia w zmywarce

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Indeks: 188405

Nabłyszczacz Do Zmywarki 1L

Nazwa: NABŁYSZCZACZ DO ZMYWARKI 1L Producent: CLOVIN SA Grupa: Chemia Podgrupa: Zmywanie Marka: FINE LIFE Kod kreskowy: 5902241212004 Kraj pochodzenia: PL Temperatura MAX: Temperatura MIN: VAT: 23%

Cena 9,42 zł
- +
Więcej
W magazynie

Indeks: 14035

Somat Sól Do Zmywarek 1,5 Kg

Nazwa: SOMAT SÓL DO ZMYWAREK 1,5 KG Producent: HENKEL POLSKA SP. Z O.O. Grupa: Chemia Podgrupa: Zmywanie Marka: SOMAT Kod kreskowy: 9000100147293 Kraj pochodzenia: AT Temperatura MAX: Temperatura MIN: VAT: 23%

Cena 16,75 zł
- +
Więcej
W magazynie

Indeks: 8063

Finish Sól 1,5 Kg

Nazwa:FINISH SÓL 1,5 KGProducent:RB HYGIENE HOME POLAND SP. Z O.O.Grupa:Dla domuPodgrupa:ZmywanieMarka:FINISHKod kreskowy:8594002682736Kraj pochodzenia:PLTemperatura MAX:Temperatura MIN:VAT:23%

Cena 18,27 zł
- +
Więcej
W magazynie
Tabletki do zmywarki – artykuły do mycia w zmywarce
Tabletki do zmywarki – artykuły do mycia w zmywarce

Mycie ręczne talerzy po spożytym posiłku wymaga czasu, powoduje duże zużycie wody i może mieć negatywny wpływ na nasze dłonie. Z tego powodu już w 1886 roku została skonstruowana zmywarka napędzana ręcznie. Kolejne ewolucje tego produktu doprowadziły do jej rozwoju. Dziś zmywarka dostępna jest w znacznej ilości gospodarstw domowych. Oszczędza czas, wodę i dzięki niej możemy zachować porządek w kuchni. Zamiast płynu do naczyń stosujemy kapsułki do zmywarki lub tabletki do zmywarek. Zalety tego urządzenia doceniają z pewnością duże rodziny, które codziennie mają do czynienia ze sporą liczbą brudnych naczyń. Producenci sprzętu AGD przekonują, że mycie naczyń w zmywarce pozwala na zużycie 5x mniej wody niż w przypadku mycia ręcznego. Aby nasze talerze były czyste i lśniące, powinniśmy zapewnić im stosowne środki czyszczące czyli tabletki do zmywarki.

 

Kostki do zmywarek – wygodne rozwiązanie mycia naczyń

Mała kostka w kształcie prostokąta, szczelnie zamknięta w rozpuszczalnej folii. To dzięki niej nasze naczynia po umyciu w zmywarce są czyste i nie posiadają brudu. Tabletki do zmywarki Fairy Original zapewnią profesjonalne mycie i poradzą sobie z ciężkimi zabrudzeniami po tłustym posiłku i śladach pozostawionych na talerzu. Ich niezawodność ceniona jest przez konsumentów.

Natomiast kapsułki do zmywarki Finish All in 1 to najczęściej wybierane i doceniane tabletki do zmywarki na rynku. Niezależne badania prowadzone przez UOKiK dowiodły, że po umyciu naczyń w zmywarce i użyciu kapsułek marki Finish, uzyskujemy świeży pomysł i brak obecności smug. Produkt ten otrzymał najwyższą ocenę skuteczności mycia uzyskaną w tym teście. Pierwszą tabletkę do sprzedaży marka Finish wprowadziła już w 1998 roku. Była ona dwuwarstwowa i miała dwa zadania – czyszczenie oraz nabłyszczanie.

W zakupyw24h.pl oferujemy najwyższej jakości produkty. Znajdziesz u nas niemieckie tabletki do zmywarki, których cena jest przystępna dla kieszeni. Nabłyszczą, ochronią zmywarkę i usuną nawet najcięższe zabrudzenia, zgodnie z informacją producenta.

 

Kapsułki do zmywarki – poznaj dodatkowe korzyści

Skuteczne mycie, funkcja nabłyszczająca i usuwanie plam. Do plusów tabletki do zmywarki zaliczymy również zapewnienie ochrony zmywarce, połysku naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej oraz funkcja soli. W nowoczesnych kapsułkach do zmywarki znajdziemy środki powierzchniowo czynne odpowiedzialne za usuwanie zabrudzeń, fosfoniany zmiękczające wodę i zapobiegające powstawaniu kamienia w celu ochrony zmywarki związki wybielające oparciu o tlen. Działają wybielająco i niszczą groźne bakterie, wirusy i grzyby. Dodatkowym atutem tabletek do zmywarki są ich czynności zapachowe. Niszczą nieprzyjemny fetor i zostawiają świeży zapach w naszej zmywarce.

Zapomnij o namoczeniu talerzy przed włożeniem do zmywarki. Te czasy już minęły. Obecne tabletki i zawarte w nich enzymy bez problemu poradzą sobie z zaschniętym brudem, bez konieczności późniejszego ręcznego mycia lub ponownego włączenia trybu zmywania. Szczególnie warte polecenia są tabletki wielofunkcyjne, tzw. all in one, które posiadają wszystkie wymienione wyżej przeznaczenia.

Koszt jednej tabletki do zmywarki to około 40-50 groszy. Poszczególne programy zmywarki zużywają 8-12 litrów zimnej wody. Do tego należy doliczyć jeszcze zużycie prądu. Jakby zliczyć wszystkie koszty, to jedno mycie naczyń w zmywarce wyniesie nas przynajmniej o kilkadziesiąt groszy mniej niż ręczne ich zmywanie. Zaoszczędzony w ten sposób czas, pieniądze oraz istotny aspekt środowiskowy, związany z marnowaniem wody oraz energii, przemawiają na korzyść zmywarki.

Sprawdź dostępną ofertę niemieckich kapsułek do zmywarek i tabletek do zmywarek w sklepie zakupyw24h.pl. Znajdziesz u nas takie marki jak Finish, Fairy, Somat czy Ludwik. Wśród produktów posiadamy osobne środki w postaci soli i nabłyszczacza do zmywarki, a także odświeżaczy i płyny do czyszczenia urządzenia. Atrakcyjne i konkurencyjne ceny środków do czyszczenia naczyń i zmywarki gwarantują, że doskonale sprawdzą się podczas mycia i zapewnią długotrwałą sprawność zmywarki. Dostępne produkty w naszym sklepie największym marek w Polsce, to gwarancja jakości i oszczędności Twojego portfela. Znajdziesz u nas opakowania, które posiadają nawet 100 tabletek. Pozwoli to na ich użytkowanie nawet przez kilka miesięcy. Bezpieczna i szybka dostawa na zakupyw24h.pl pozwala nam na realizację zamówienia tego samego dnia do Twojego domu lub biura. Nie czekaj i już dziś skorzystaj z naszych usług.

Śledź nas na Facebooku