Sklep zakupyw24h.pl,  który troszczy się  o zdrowie i bezpieczeństwo Klientów - #zostanwdomu

 

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze aktualną sytuację w naszym kraju wywołaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2., kierując się troską  o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, podjęliśmy decyzję wprowadzenia tzw. działań prewencyjnych mających na celu zminimalizowanie ryzyka związanego z zarażeniem się koronawirusem SARS-CoV-2.  Nasze działania mają na uwadze także tych najsłabszych, najbardziej potrzebujących.

Osoby objęte kwarantanną, ich bliscy, przechodzą trudny okres, a nasze działania związane są z tym aby w najwyższym stopniu  wesprzeć mieszkańców Warszawy i okolic, ułatwiając im jedną z czynności życia codziennego, jaką są zakupy.

Dlatego cały zespół  z zaangażowaniem stara się sprostać wyzwaniom, związanym z nową rzeczywistością.  Jedną z decyzji prewencyjnych jest wprowadzenie usługi „ bezpieczna dostawa” , w której nasz dostawca nie ma żadnego kontaktu z odbiorcą.

Nasi podwykonawcy,  którzy dostarczają zamówienia, nie wchodzą do  Państwa mieszkań i domów.  Wszystkie zamówione produkty zostawiane są pod drzwiami.

Kierowca dostarczy Państwa  zakupy pod drzwi  i poinformuje o ich dostarczeniu w ten sposób, że zadzwoni dzwonkiem  na domofon albo pod wskazany numer telefonu.

Płatność online,  pozwala na bezkontaktową dostawę, tak aby  nie musieli  Państwo korzystać z terminala płatniczego przy odbiorze zamówienia.

Mając na uwadze nasze wspólne dobro, wdrożyliśmy także szereg dodatkowych działań mających na celu zwiększenie dbałości o wymogi sanitarne  i higieniczne naszych kierowców.

Wszyscy kierowcy, zarówno przed jak i po każdej dostawie do Państwa mają obowiązek zdezynfekowania dłoni oraz wszystkich urządzeń, z których korzystają.  Wszystkie osoby, które są odpowiedzialne za spakowanie Państwa zakupów,   bezwzględnie zobowiązane  do pracy w maseczkach, rękawiczkach ochronnych i systematycznej dezynfekcji rąk.

Z uwagi na dużą ilość zamówień, informujemy, że wszystkie dostawy realizowane są na bieżąco zgodnie z terminarzem dostawy.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości  związanych z realizacją  zamówienia mogą Państwo napisać e-maila do nas na adres bok@zakupyw24h.pl 

 

Zespół

Zakupyw24h.pl

Śledź nas na Facebooku